אודות האתר

אתר מידע למשתכן  נועד לספק מיידע ומדריכים בנושא מחיר למשתכן ."האתר אינו של משרד השיכון".  המטרה של האתר היא לרכז את המידע בצורה פשוטה וברורה במקום אחד ולעזור לזכאי מחיר למשתכן להבין טוב יותר את התוכנית . אני מאמין שהניסיון הרב שיש לי בהבנת הצרכים של הזכאים נותן לי יתרון להביא לכם את מה שבאת חשוב לדעת .
 

מה יהיה באתר :

האתר יכלול כתבות ומדריכים בתחומים שקשורים סביב התוכנית . האתר יפרסם כתבות של גולשים זכאים ואנחנו נדאג לתת להם במה .באתר יהיו תמונות  וסרטונים מפרויקטים של מחיר למשתכן בארץ . ראיונות עם ראשי ערים ,חברי כנסת, האתר מקושר ישירות לדף הפייסבוק מחיר למשתכן (לא של משרד השיכון ) אשר כרגע יש מעל ל 18,500 חברים והאתר יעבוד בשיתוף פעולה עם הגולשים . את עיקר הנושאים שיהיו באתר אנו לוקחים משאלות שנשלחות אלינו בדף וכמובן שאנחנו משתדלים לענות לכל אחד . באתר יהיה מיידע על הגרלות ותוצאות ועדכונים שוטפים בנושא חלק מן המיידע נלקח מאתרי ממשלה השונים ובניהם אתר מנהל מקרקעי ישראל, אתר מחיר למשתכן – של משרד השיכון . ואתר ההגרלות של משרד השיכון ועוד.. אנו דואגים ללקט את המיידע החשוב ולהציג אותו  במקום אחד .

מי אנחנו:

שמי איציק, מנהל דף הפייסבוק מחיר למשתכן (לא של משרד השיכון ). אני זכאי כמו כל אחד.. נשוי + 2, חסר דירה אשר משתתף בהגרלות ומקווה לרכוש דירה במחיר למשתכן .הצורך שלי להבין את התוכנית, ואיך הכול התחיל , גרם לי לפתוח את דף הפייסבוק ואת האתר הזה ,ולספק לכלל הזכאים את המידע שהם צריכים, ולענות לשאלות הגולשים, במטרה לאפשר לכולם להשתתף בתוכנית מחיר למשתכן אשר מוביל משרד השיכון והאוצר . לרשותי עומדים מיטב הכותבים כל אחד בתחומו החל ממשכנתאות שמאי ,מקרקעין ,משפטים ועוד... מקוו שתהנו מהאתר והמיידע שיש בו .
 

קישור לדף הפייסבוק מחיר למשתכן    לחץ כאן

ניתן ליצור איתנו קשר ולהגיב בכל נושא שתרצו  בלשונית צור קשר שבדף הראשי , נשמח לקבל פרגון ועצות אך להשתפר .

 

 

טלפון: 054-4691408 - לפרסום באתר
צור קשר
כתובת: באר שבע
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
התחלת בנייה: 26-02-17 | סיום בנייה: 13/03/17 | mishtaken.com