תנאי שימוש »
תנאי שימוש

                                                  תנאי שימוש באתר " מידע למשתכן " תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד .

 

  1. אתר  "מידע למשתכן "אינו אתר של משרד השיכון" הוא אתר המשמש כאתר תוכן ומידע בנושא מחיר למשתכן. אין לראות בתוכן האתר המלצה או כל דבר אחר . 
     
  2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים ,  המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן למעט מיידע או כל חומר שהוא באתר חיצוני אשר יש לגביו הערה על כך,הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. 
     
  3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים,  קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר מידע למשתכן ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר מידע למשתכן בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. חל איסור להעתיק את מבנה האתר תכנים רעיונות וכו.. כולל קישורים לקבוצות הפייסבוק וכל דבר אחר המופיע בדף . 
     
  4. תוכן האתר - אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר  ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

      5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

      6.  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של מידע למשתכן ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין
           כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני). במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

      7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו
          בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

      8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע כולשהו - מוסכם בזאת 
          כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, או כלפי גורם הקשור באתר - במיישרין או בעקיפים ,טענה או דרישה כלפי צוות האתר מידע למשתכן .

      9. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת
          הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר,המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

     10. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי
           המשפט הישראליים בלבד במחוז באר שבע . 

     11. האתר עשוי לכלול תכנים מסחריים של צדדים שלישיים, לרבות פרסומות, באנרים, מודעות, מודעות קופצות וכיו"ב; כן עשוי לכלול האתר תכנים ומידע של גופים אחרים. המשתמש באתר פוטר את
           האתר, מפעילו, נציגיו ועובדיו, מכל אחריות ו/או חבות הקשורה ו/או המתייחסת לתכנים אלו, ולמידע זה.

     12. האתר עשוי להכיל תכנים אשר נכתבו/צוטטו בתמימות בלי ידיעה שיש עליהם זכויות יוצרים ולכן לאחר פניה למנהל האתר
           אנו מתחייבים להורידם לאלתר ולהתנצל מול בעל התוכן .

     13. צילומי הפרויקטים הינם צילומים שלא קשורים לפרויקט מחיר למשתכן . אין להסיק מכך שאלו הפרויקטים וככה הם יראו . 

אין לראות במידע באתר ובתכניו סוג של המלצה לביצוע או לאי ביצוע של כל פעילות שהיא. יתכן שיהיה מידע שאינו מדוייק מכל סיבה שיהיא הכותבים באתר אינם אנשי כלכלה ונדלן מוסמכים כל אחד צריך לקבוע את התנהלותו באופן ספציפי. 

 

טלפון: 054-4691408 - לפרסום באתר
צור קשר
כתובת: באר שבע
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
התחלת בנייה: 26-02-17 | סיום בנייה: 13/03/17 | mishtaken.com